Zula Mobile

By | June 9, 2020

Zula Mobile, Counter-Strike ipucu veren birinci şahıs nişancıdır. Bu kez, beş oyuncudan oluşan iki takım nispeten küçük haritalarda birbirlerine karşı oynuyor. Haritaların boyutu, her zaman eylemde olduğunuzdan emin olmanızı sağlayan şeydir.

Zula Mobile’ın varsayılan kontrol sistemi, ekranın sol tarafında sanal bir hareket çubuğu, sağ taraftaki nokta ve ateş düğmeleri ve silahınızı değiştirmenize olanak tanıyan bir düğme içerir. Bu tür oyunda her zamanki gibi, her düğmeyi ekranda herhangi bir yere yerleştirerek kontrolleri almak için buraya tıklayın zula indir istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Zula Mobile birkaç farklı oyun modu sunuyor, en popüler klasik ‘takım ölüm maçı’, beş oyuncuya kadar iki takım heyecan verici 10 dakikalık turlarda birbirlerine karşı çıkıyor. 50 kişiye ulaşan ilk takım oyunu kazanır. Eğer süre dolduğunda hiçbir takım hedefe ulaşmazsa, en çok puanı alan takım kazanır.

Zula Mobile, Counter-Strike’a benzer bir oyun deneyimi sunan, ancak dokunmatik cihazlara gerçekten iyi uyarlanmış harika bir çok oyunculu FPS’dir. Oyun ayrıca seçenekler menüsünü kullanarak özelleştirebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz harika bir grafik bölümüne sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *